Webinarium „Uczniowski projekt naukowo – techniczny”

Niby taka niepozorna...iluzorycznie gibka i nazbyt delikatna - a tu proszę! Taka moc ukryta! Zwyczajna kartka papieru ma w sobie potencjał pod warunkiem, że trafi w ręce kreatywnych i ambitnych ludzi. Takimi właśnie są uczestnicy konkursu na najwyższą wieżę zbudowaną z jednej kartki papieru. Czy Państwo to widzą? Rekordzista Patryk Pazdrak skonstruował aż 140 cm "budowlę"! Tuż za nim uplasowała się Lidia Kubicka z wieżą na  116 cm. Organizatorzy nie mieli łatwego zadania. Wiele prac spełniało wymogi konkursu, wszystkie zadziwiały pomysłowością i oryginalnością. Wyróżnienie otrzymali Larysa Julkowska i Adam Chmielewski.

Gratulacje!

Konkurs ogłoszony był podczas webinarium „Uczniowski projekt naukowo – techniczny”, które odbyło się 25 września.

Film i prezentacja z tego wydarzenia poniżej

Prezentacja (plik w formacie PDF)_

Patryk Pazdrak