Morska wyprawa z szalejącym błędnikiem w tle

Swoją wiedzą zaskoczyliby niejednego uczestnika teleturniejów, w lot znajdują odpowiedzi na miliony pytań, potrafią nawet zrobić i – uwaga – zagrać na papierowym saksofonie!

Uczestnicy DELTAKLUBU to prawdziwe perły! Ciekawi świata, pełni energii, nic ich nie zatrzyma w zdobywaniu wiedzy!

Dziś uroczyście zainaugurowali kolejny rok w klubie dla najbardziej ciekawych świata uczniów z Płocka i Ukrainy.

Listy gratulacyjne w imieniu Prezydenta Miasta Płocka wręczyła Agnieszka Harabasz, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka.

Gośćmi spotkania byli pracownicy Centrum Nauki Kopernik , którzy z pomocą morskich opowieści tłumaczyli ciekawostki m.in. związane z punktem ciężkości, błędnikiem i równowagą.

Koordynatorem projektu DELTAKLUB jest Marzenna Kuć, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku. Projekt finansowany ze środków Miasta Płocka; realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych DELTA oraz MSCDN Wydział w Płocku.