DELTAKLUB
ul. Gałczyńskiego 26,
09-400 Płock
tel. 24 366 53 66
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


ELEKTRONICZNA KARTA ZGŁOSZENIA


Articles

 

Grupa matematyczna I - VI klasy - środy
DataGodzinyMiejsceProwadzący
24.09.2018 15.00 - 17.00 Uroczysta Inauguracja, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku  
26.09.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Marzenna Kuć
03.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Marzenna Kuć
10.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Krystyna Baranowska
17.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Krystyna Baranowska
24.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Ewa Bogiel
7.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Ewa Bogiel
14.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Marzenna Kuć
21.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Olczak-Mielczarek
28.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Olczak-Mielczarek
5.12.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 - ostatnie zajęcia
Marzenna Kuć

 

Grupa matematyczna II - VII klasy - poniedziałki
DataGodzinyMiejsceProwadzący
24.09.2018 15.00 - 17.00 Uroczysta Inauguracja, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku  
1.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
8.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
15.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
22.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
29.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
5.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Anna Olczak-Mielczarek
12.11.2018  -  dzień wolny - zajęcia nie odbędą się  
19.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
25.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
3.12.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Anna Dmochowska
10.12.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Aldona Fijałkowska
17.12.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 10 Anna Dmochowska



Grupa matematyczna III - VIII klasy szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum - poniedziałki
DataGodzinyMiejsceProwadzący
17.09.2018 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
24.09.2018 15.00 - 17.00 Uroczysta Inauguracja, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku  
1.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
8.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Alicja Bielas
15.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Alicja Bielas
22.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Alicja Bielas
29.10.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Irena Brzozowska
05.11.2018 16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Irena Brzozowska
12.11.2018 16.00 - 17.30 zajęcia odwołane  
19.11.2018 16.00 - 17.3 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
 26.11,2018  16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11  Anna Waśniewska
03.12.2018  16.00 - 17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Alicja Bielas
10.12.2018 16.00 - 17.3 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
       



Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11